Programové tipy na červen – Disney Channel

LVÍ HLÍDKA

Lví hlídka se natrvalo usadila na Disney Channel a diváci se mohou každý den těšit na dobrodružství Kiona a jeho přátel. Společně s našimi hrdiny z africké savany zjistíme, jak využívat svých nejlepších schopností a udržet rovnováhu v kruhu života. Začněte den mocným řevem.
Každý den od 20. 6. vždy v 7:30.

THE LION GUARD - The epic storytelling of Disney's "The Lion King" continues with "The Lion Guard: Return of the Roar," a primetime television movie event starring Rob Lowe, Gabrielle Union and James Earl Jones, reprising his iconic role as Mufasa. Premiering this November on Disney Channel, the movie follows Kion, the second-born cub of Simba and Nala, as he assumes the role of leader of the Lion Guard, a team of animals tasked with preserving the Pride Lands. "The Lion Guard" television series will premiere in early 2016 on Disney Channels and Disney Junior channels around the globe. (Disney Junior) FULI, KION, ONO , BESHTE, BUNGA

TÁBORNÍCI Z KIKIWAKA

Emma, Ravi a Zuri (známí ze seriálu Jessie) opouštějí New York a míří do Main, aby se připojili k Táborníkům z Kikiwaka. Tábor Kikiwaka dostal své jméno po tajemném legendárním tvorovi, který žije v tamním lese. Je to také místo, kde se jejich rodiče jako teenageři seznámili.
Jak zvládnou Rossovi svůj nový život v „divočině“ se můžete přesvědčit v novém seriálu od 19. 6. každý den v 11:05.
Repríza ve stejný den v 18:40.

BUNK'D - "The Ones That Got Away" - When Emma and Xander team up for the fishing competition, they soon realize they don't have much in common. Meanwhile, Zuri and Tiffany devise a plan to steal fish from the mess hall to submit in the competition. This episode of "Bunk'd" airs Friday, November 06 (8:00 PM - 8:30 PM ET/PT), on Disney Channel. (Disney Channel/Greg Gayne) SKAI JACKSON, NINA LU

PRÁZDNINOVÉ DENÍKY

Tamara, Daphne, Eleonor a Dana jsou kamarádky od nepaměti. Vše změní ve chvíli, kdy se Dana musí odstěhovat do Itálie. Zbývající trojice se rozhode, že ušetří na letenky do Milána za kamarádkou. Než však došetří, udržují kontakt alespoň přes internet, stylově z terasy s úžasným výhledem na Tel Aviv.
Nový seriál plný slunce, pláže, hudby, lásky a přátelství startuje 20. 6. ve všedních dnech ve 20:30. Repríza v následujícím dni ve 14:00.

IMG_5460

ČERVNOVÉ FILMY

a

Můj auťák Brouk | Pá 3. 6. | 19:00
Dokonalost sama | Ne 5. 6. | 12:30
Phineas a Ferb v paralelním vesmíru | So 11. 6. | 8:00

Novinky