AMC na červenec

Preacher – Řada 2

Každý čtvrtek ve 22:00 hod.

Hrají: Dominic Cooper, Joseph Gilgun, Ruth Negga

Rozšířená druhá řada seriálu obsahující 13 epizod nabízí divákům pochmurně napínavou cestu, při které sledujeme kazatele Jesseho Custera (Dominic Cooper), ze západního Texasu, jeho pohodářskou bývalou přítelkyni Tulip (Ruth Negga, nominovaná na Oskara) a irského upíra jménem Cassidy (Joseph Gilgun), jak se vydávají hledat Boha a jsou vrženi do víru bitvy probíhající na nebi, v pekle ale i na všech místech, která se nacházejí mezi nebem a peklem.

Fear the Walking Dead – Řada 3A

Každé pondělí ve 03:00 / 22:00 hod.

Finále sezóny: 10. července (dva díly po sobě)
Hrají: Kim Dickens, Cliff Curtis, Frank Dillane, Mercedes Mason, Colman Domingo

Když se Fear the Walking Dead vrátí ve své třetí řadě, naše známé rodiny se společně ocitly v neklidném a násilném ekotonu na americko-mexických hranicích. Mezinárodní dopravní linky byly s ohledem na blížící se konec světa zrušeny a postavy z našeho seriálu jsou nuceny pokusit se znovu vybudovat nejen společnost, ale pokud možno i svoje rodiny. Madison (Kim Dickens) se znovu setkává se svým apokalyptickým partnerem Travisem (Cliff Curtis), ale Alicii (Alycia Debnam-Carey) zlomila její vražda spáchaná na Andresovi. Syn Madison je vzdálen jen několik mil od své matky, Nickovou (Frank Dillane) první akcí jako vůdce je to, že vidí Lucianu (Danay Garcia), jak ji přepadla americká milice — pár sice unikne smrti, ale Nick už se necítí být
nesmrtelným. Poté co jsou oba po emocionální i po fyzické stránce zotaveni, Strand (Colman Domingo) se začne usilovně starat o měnu nového světa, zatímco zajetí Ofelie (Mercedes Mason) pro ni bude zkouškou její schopnosti přežít; uvidí se také, zdali dokáže nabrat otcovu divokost.

Hap & Leonard – Mucho Mojo

Premiéra: 17. července ve 22:00 hod.
Každé pondělí ve 22:00 hod.

Hrají: James Purefoy, Michael Kenneth Williams, Florida Grange, Brian Dennehy

V seriálu “Hap and Leonard: Mucho Mojo,” se Hap a Leonard nacházejí uprostřed velikých potíží, když pátrají ve věci záhadné vraždy, ve které se vyskytuje více zvratů a obratů, než kolik je zatáček na silnici v Severním Texasu. Příběh začíná kostlivcem, Trudiným chybějícím popelem, závody v močení s drogovým dealerem ze sousedství a kusem čerstvě upečeného koláče MeMaw’s. Když je Leonard uvězněn za vraždu, kterou nespáchal, Hap a právní zástupkyně Florida Grange musí zapracovat na tom, aby očistili jeho jméno. V cestě jim ale stojí několik věcí – Hapova neukojitelná žízeň po Floridě, sériový vrah, zlé kouzlo a hlavně oni sami.

Novinky