Srpnové programové tipy Travel Channel

PŘÍSNĚ TAJNÉ PLÁŽE

Premiérově v soboty od 5. srpna ve 20:00 (2×60’)

Přineste si žabky a nafoukněte plážový míč – vydáváme se najít nejtajnější pláže světa. Od pádlování s velrybami v Oregonu, přes prohlídku podvodního muzea v Mexiku po skákání z útesu na Sardinii, otočíme každý oblázek při našem hledání dokonalého místa pro slunění. Je jedno, jestli hledáte zlaté písky, nebo dobrodružství u moře, tyto tajné pláže čekají, až budou objeveny. Slibujeme, že o nich nikomu neřekneme!

7 VODNÍCH DIVŮ

Dvakrát za sebou v soboty od 19. srpna ve 20:00 (4×30’)

Když je doba dovolených a slunce září, není nic lepšího, než si skočit do bazénu – zvlášť když jde o bazény tak vzrušující a luxusní, jako těchto sedm vodních divů. Nejprve se podíváme na vodní výtah, a pak se ponoříme do akvária, v němž se dá plavat. Poté zamíříme na největší bazénový večírek v Mexiku a užijeme si lodní rozvážku koktejlů. Nalaďte si tento pořad, abyste viděli bazény a atrakce celého světa.

EXTRÉMNÍ AQUAPARKY

Dvakrát za sebou v soboty od 5. srpna ve 22:00 (18×30’)

Co se týče vodních parků, jsou velké, jsou divoké… a pak ty extrémní! Vydáme se na výlet do nejšílenějších vodních parků na světě – jízdy, skluzavky, napětí a zábava. V Itálii se svezeme na tobogánu, který vás vyhodí přímo do Středozemního moře. V Irsku je 70 metrů dlouhá skluzavka, která vede do velkého bazénu plného bahna. A v Dánsku je 17metrová skluzavka, kterou otřásají ve svých lodích samotní Vikingové. Pojďte se projet na Travel Channel.

BIKINI A PROMENÁDY

Dvakrát za sebou v soboty od 5. srpna v 19:00 (6×30’)

Se zmrzlinou v jedné ruce a exkluzivním přístupem na nejžhavější letní atrakce ve druhé se vydáme na nejlepší pláže a promenády světa. Poté, co si zaplaveme s delfíny u ostrova Galveston v Texasu, zamíříme na Panama City Beach na Floridě, kde si dáme humry. Také vyzkoušíme 55 metrů vysoký vodopád v džungli v Jaco v Kostarice, nebo zajdeme na slavný pirátský festival na ostrově Tybee v Georgii.

Novinky