Programové tipy Food Network na srpen

Jídla na otevřeném ohni

V úterky od 1. srpna ve 21:00 CET (16 x 30)

Roger Mooking ví, že nejlepší způsob, jak vařit, je ten nejstarší – nad ohništěm! V pořadu Jídla na otevřeném ohni cestuje po celých USA, aby prozkoumal ty nejdůmyslnější způsoby, jak lidé vaří nad ohništěm, od malých táboráků po grily a udírny vyrobené na zakázku. Setká se s domácími kuchaři, mistry grilování, šéfkuchaři venkovních kuchyní po celé zemi, kdy zamíří na americký Jih ochutnat místní grilovaná jídla, na pacifický severozápad vůli domorodému způsobu přípravy lososa a do Nové Anglie za unikátními jídly z mořských plodů. Během cesty se naučí nejlepší techniky pro vaření nad ohněm, třeba jak ugrilovat kuře, naučí se, jak postavit domácí soupravu na vaření, a také, že existuje víc způsobů, jak opéct divočáka.

Kuchyně

Ve všední dny od 7. srpna v 16:00 CET (13 x 60)

Kuchyně se vrací se zcela čerstvou dávkou tipů, triků a receptů, aby se každý připravil na chladnější počasí. Nejprve to bude o podzimu a široké nabídce sezónních chutí inspirovaných sklizněmi. Zjistíme, jak připravit kořeněné dýňové latté a jak uspořádat halloweenskou taneční soutěž. Pak se připravíme na zimu hřejivými lasagnemi a pomalu vařenými kuřecími těstovinami. Jakmile se počasí opět ochladí, Kuchyně nás zahřeje svátečními koktejly, vlastní výzdobou a spoustou šťastných a veselých nápadů, aby byly svátky nezapomenutelné. A nakonec oslavíme nový rok s Katie Lee, Sunny Anderson, Jeffem Mauro, Marcelou Vallaloid a Geoffreym Zakarianem při speciální pozdní snídani se šampaňským.

Smollettovi baští

Ve čtvrtky od 10. srpna ve 21:00 CET (6 x 30)

Kuchařské eso Jake Smollett a jeho pět sourozenců jsou mistři zábavy – jak na dětských narozeninových oslavách, tak při grilování pod hvězdami pro přátele. Tihle nesobečtí bratři a sestry vědí, jak se zabavit při servírování chutných jídel. Nyní Smollettovi, v USA velmi populární, představí svá nejlepší jídla na Food Network v pořadu Smollettovi baští. V menu této rodiny herců a umělců, milujících jídlo, jsou steak bahn mi tacos, chili verde s vepřovým naloženým v pivu nebo levandulové košíčky. A to jsme nezmínili ještě jejich oblíbená jižanská jídla. Přijďte se podívat, jak Smollettovi baští!

Sledování restaurací

V pondělky od 21. srpna ve 20:00 CET (13 x 60)

Pokud jde o vedení restaurace, má Willie Degel dost triků v rukávu na to, aby šlo podnikání bez problémů – včetně kamer v každém koutku podniku, díky čemuž může dohlížet na personál a zákazníky. Nyní Willie své sledovací dovednosti předá dál a pomůže kamarádům restauratérům, kteří se snaží v podnikání udržet. Nejprve je zde perská restaurace Shiraz, jejíž majitel Mohammad byl už dvakrát donucen podnikání opustit. S pomocí Willieho dostane Mohammad poslední šanci zachránit Shiraz, než půjde vše ke dnu. Podívejte se zblízka, jak Willie zjistí, co je špatně, v pořadu Sledování restaurací.

Novinky