Novinky

IPTV – NÁVOD – Nutnost změny systému

10.6.2019
Vážení zákazníci, z nepředvídatelných technických důvodů jsme byli nuceni narychlo změnit systém IPTV a na doladění ještě pracujeme. Děkujeme za pochopení. Návod k využívání interaktivních funkcí TV: více..

Jste připraveni na nové vysílání DVB–T2?

10.12.2018
Česká televize již spustila nové pozemní vysílací sítě, na které umístila všechny své programy v plném vysokém rozlišení. Nové sítě již vysílají ve formátu DVB-T2, na který postupně přejdou všechny volně vysílané televizní kanály. S novým standardem DVB-T2 si však mnohé dnešní televizory a set-top-boxy neporadí. Diváci se tak budou muset na technologickou změnu připravit,.. více..

S chytrým kamerovým systémem ochráníte svůj domov!

10.12.2018
Chcete dohlížet nad pořádkem ve Vašem domě a jeho okolí? Chcete hlídat svůj majetek a zabezpečit se před násilníky? Nechcete vynakládat nemalé množství peněz na pořízení kamerového systému? Máme pro Vás profesionální řešení – kamerový systém jako služba! Nulové počáteční náklady Bezplatná pravidelná údržba a veškerý servis Zdarma výměna všech kamer za nové do pěti.. více..

DVB-T2 set-top-box ANTEXplus ORION T2 HEVC za bezkonkurenčních 550 Kč

11.10.2018
Hlavní vlastnosti: HD DVB-T2 set-top-box pracující s MPEG2 a MPEG4 H.265/HEVC Přehrává volně dostupné HDTV kanály a je vybaven HDMI konektorem Podporuje nahrávání na externí HDD přes port USB 2.0 Multimediální přehrávač videa, hudby a obrázků podporuje SD i HD MPEG4 AVI a MKV, JPEG a MP3 soubory Elektronický průvodce (EPG) a Teletext, vícejazyčné menu.. více..

Změna poskytovatele Vašich služeb z CATR spol. s r. o. na CATR Chodov s. r. o.

4.2.2019
Vážení zákazníci, dovolujeme si Vám oznámit, že došlo ke změně poskytovatele Vašich služeb na společnost CATR Chodov s. r. o. Bankovní účty, telefonní číslo i e-mail pobočky pro služby zákazníkům ZŮSTÁVAJÍ STEJNÉ. ZŮSTÁVAJÍ STEJNÉ A PLATNÉ I SMLOUVY. Neznamená to, že by končila jejich platnost, není třeba je měnit. Více podrobností: více..

Česká televize už v DVB-T nevysílá v HD. Za rok začne rušit i SD

1.10.2018
V souladu s dříve oznámeným plánem ČT o víkendu ukončila v DVB-T vysílání ve vysokém rozlišení. Všechny její stanice v HD najdeme v nové normě DVB-T2, kterou může chytit 99,7 % české populace. V DVB-T zůstaly ČT1, ČT2, ČT24, ČT Sport a ČT D/Art ve standardním rozlišením, všech pět kanálů se České televizi letos podařilo.. více..

Nový hudební kanál Stingray iConcerts

13.9.2018
Vážení zákazníci, máme pro Vás dobrou zprávu přinášíme Vám nový hudební kanál s celým názvem Stingray iConcerts. Je to hudební a lifestylový kanál. Můžete na něm sledovat koncertní vystoupení interpretů různých žánrů hudby. Je to první a zatím jediný program, který se specializuje výhradně na živá koncertní vystoupení. Zvuková stopa je v angličtině. více..

Z červencového a srpnového zpravodaje města Chodov

2.7.2018
Vážení zákazníci a obyvatelé města Chodova, půl roku uteklo jako voda a jsou tady prázdniny. Pokud ještě nemáte naladěné naše testovací kanály K8 a K10, nalaďte si je a možná budete překvapeni. Opět si Vám dovolujeme připomenout blížící se přechod pozemního TV vysílání na nový formát DVB-T2 H.265/HEVC. Nyní pro Vás, kteří vlastníte starší typ TV.. více..

Zlevnění routerů

10.3.2018
Vážení zákazníci, v tomto týdnu jsme pro Vás zlevnili routery. Router hAP ac lite z 1250 Kč na 1000 Kč. A router hAP ac z 3200 Kč na 2500 Kč. Více informací o routerech najdete zde. více..

Březnové tipy pro HBO a Cinemax

9.3.2018
HBO SPIDER-MAN: HOMECOMING (Spider-Man: Homecoming) 20:00 NEDĚLE 18. BŘEZNA 2018 2017 | 133 minut | 12 | komiksový akční sci-fi thriller Režie: Jon Watts Hrají: Tom Holland, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Marisa Tomei, Jon Favreau, Zendaya Vůbec nejoblíbenější komiksová postava dnešních dětí a teenagerů se vrací na scénu. Mladý Peter Parker, respektive Spider-Man (Tom Holland), který.. více..