Novinky

DVB-T2 set-top-box ANTEXplus ORION T2 HEVC za bezkonkurenčních 550 Kč

11.10.2018
Hlavní vlastnosti: HD DVB-T2 set-top-box pracující s MPEG2 a MPEG4 H.265/HEVC Přehrává volně dostupné HDTV kanály a je vybaven HDMI konektorem Podporuje nahrávání na externí HDD přes port USB 2.0 Multimediální přehrávač videa, hudby a obrázků podporuje SD i HD MPEG4 AVI a MKV, JPEG a MP3 soubory Elektronický průvodce (EPG) a Teletext, vícejazyčné menu.. více..

Jste připraveni na nové vysílání DVB–T2?

10.12.2018
Česká televize již spustila nové pozemní vysílací sítě, na které umístila všechny své programy v plném vysokém rozlišení. Nové sítě již vysílají ve formátu DVB-T2, na který postupně přejdou všechny volně vysílané televizní kanály. S novým standardem DVB-T2 si však mnohé dnešní televizory a set-top-boxy neporadí. Diváci se tak budou muset na technologickou změnu připravit,.. více..

S chytrým kamerovým systémem ochráníte svůj domov!

10.12.2018
Chcete dohlížet nad pořádkem ve Vašem domě a jeho okolí? Chcete hlídat svůj majetek a zabezpečit se před násilníky? Nechcete vynakládat nemalé množství peněz na pořízení kamerového systému? Máme pro Vás profesionální řešení – kamerový systém jako služba! Nulové počáteční náklady Bezplatná pravidelná údržba a veškerý servis Zdarma výměna všech kamer za nové do pěti.. více..

Česká televize už v DVB-T nevysílá v HD. Za rok začne rušit i SD

1.10.2018
V souladu s dříve oznámeným plánem ČT o víkendu ukončila v DVB-T vysílání ve vysokém rozlišení. Všechny její stanice v HD najdeme v nové normě DVB-T2, kterou může chytit 99,7 % české populace. V DVB-T zůstaly ČT1, ČT2, ČT24, ČT Sport a ČT D/Art ve standardním rozlišením, všech pět kanálů se České televizi letos podařilo.. více..

Nový hudební kanál Stingray iConcerts

13.9.2018
Vážení zákazníci, máme pro Vás dobrou zprávu přinášíme Vám nový hudební kanál s celým názvem Stingray iConcerts. Je to hudební a lifestylový kanál. Můžete na něm sledovat koncertní vystoupení interpretů různých žánrů hudby. Je to první a zatím jediný program, který se specializuje výhradně na živá koncertní vystoupení. Zvuková stopa je v angličtině. více..

Z červencového a srpnového zpravodaje města Chodov

2.7.2018
Vážení zákazníci a obyvatelé města Chodova, půl roku uteklo jako voda a jsou tady prázdniny. Pokud ještě nemáte naladěné naše testovací kanály K8 a K10, nalaďte si je a možná budete překvapeni. Opět si Vám dovolujeme připomenout blížící se přechod pozemního TV vysílání na nový formát DVB-T2 H.265/HEVC. Nyní pro Vás, kteří vlastníte starší typ TV.. více..

Zlevnění routerů

10.3.2018
Vážení zákazníci, v tomto týdnu jsme pro Vás zlevnili routery. Router hAP ac lite z 1250 Kč na 1000 Kč. A router hAP ac z 3200 Kč na 2500 Kč. Více informací o routerech najdete zde. více..

Březnové tipy pro HBO a Cinemax

9.3.2018
HBO SPIDER-MAN: HOMECOMING (Spider-Man: Homecoming) 20:00 NEDĚLE 18. BŘEZNA 2018 2017 | 133 minut | 12 | komiksový akční sci-fi thriller Režie: Jon Watts Hrají: Tom Holland, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Marisa Tomei, Jon Favreau, Zendaya Vůbec nejoblíbenější komiksová postava dnešních dětí a teenagerů se vrací na scénu. Mladý Peter Parker, respektive Spider-Man (Tom Holland), který.. více..

Programové tipy HBO a Cinemax na prosinec

7.12.2017
HBO SOUMRAK TEMPLÁŘŮ (Knightfall) 20:00 Čtvrtek 7. prosince 2017 každý další čtvrtek jedna epizoda 2017 | 42 minut | 18 | dobrodružné akční historické drama Režie: Douglas Mackinnon Hrají: Tom Cullen, Simon Merrells, Pádraic Delaney, Ed Stoppard, Olivia Ross Ačkoli seriálu natáčenému zejména v Praze shořely loni v srpnu kulisy za sto milionů korun, vše dobře.. více..

TIPY NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL A NAT GEO WILD NA PROSINEC

5.12.2017
National Geographic Channel DLOUHÁ CESTA DOMŮ pokračování dvou posledních premiér vždy v neděli 10. a 17. prosince ve 21 hodin NADĚJE Munice rychle dochází a Bourquinovi se nedaří dát signál helikoptérám v zoufalé poslední snaze udat svou polohu. NAVŽDY V TVÝCH SNECH Zachránci konečně dorazili v uvízlé četě, avšak bitva ještě není vyhraná, ani v Sadru, ani.. více..

Nově v nabídce hudební kanál Retro Music Television

1.11.2017
Vážení zákazníci, spustili jsme pro Vás hudební kanál Retro Music Televizion. Hudební televizní kanál Retro Music Television – to jsou největší hity od šedesátek do počátku nového milénia s podílem česko-slovenské hudby. Retro Music Television přináší nejslavnější hudebníky, pohodu, zábavu, párty, emoce a exkluzivními hudebními informace (bio umělce, extra zajímavosti, obal alba, diskografie,..) až k.. více..

Programové tipy Food Network na srpen

27.7.2017
Jídla na otevřeném ohni V úterky od 1. srpna ve 21:00 CET (16 x 30) Roger Mooking ví, že nejlepší způsob, jak vařit, je ten nejstarší – nad ohništěm! V pořadu Jídla na otevřeném ohni cestuje po celých USA, aby prozkoumal ty nejdůmyslnější způsoby, jak lidé vaří nad ohništěm, od malých táboráků po grily a udírny vyrobené na zakázku... více..
12345...10...»